KONST / Litografier / Färglitografi 13139281
nr 1313 9281
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad. Motivet: 52x42cm, oramat löst blad
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 mars 2020
kl 20:13:27
350 kr
400 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg